עיצוב לוגו

לוגו – הפנים של העסק שלך 

אם השלב הראשון בתהליך מיתוג ופרסום העסק היה כתיבת שם וסלוגן, השלב השני והחשוב, יהיה לא אחר מאשר עיצוב לוגו שייצר את השפה הויזואלית שתכתיב את כל אופן העיצוב מעתה ואילך באתר שלנו, בדפי הנחיתה, בקאבר של הפייסבוק, בניירת המשרדית שלנו, בכרטיס ביקור ובכל אלמנט שדורש עיצוב בהקשר לעסק שלנו. 

עיצוב לוגו הוא לא עוד תהליך טכני, פורמלי ומשעמם, אלא יצירה ממשית של חזות העסק שלכם. אם עד עכשיו הוא היה בגדר רעיון, משלב עיצוב הלוגו, יש לו למעשה פנים וחזות משלו – אנחנו מודים, גם הקשוחים ביניכם יתלהבו כמו ילדה קטנה ברגע שיעוצב הלוגו שיבטא אתכם ואת העסק שלכם בצורה מושלמת.

אז איך עובד תהליך עיצוב הלוגו?

נבצע שיחת איפיון מקצועית בה נבנה שאלון מדויק ומותאם עבור אופי העסק שלכם. במהלך השיחה נקבל את מלוא המידע שאנו צריכים על העדפותיכם האישיות, על אופי השוק בו אתם נמצאים, על הלקוחות הפוטנציאליים שלכם ועוד פרמטרים רלוונטים ליצירת לוגו מנצח.

השלב הבא יהיה עיצוב הלוגואים! ניצור עבורכם שלושה לוגואים מהממים שמתוכם תוכלו לבחור את הלוגו שהכי מדבר אל הלב שלכם. הלוגואים יתחברו אל שיחת האיפיון הראשונית שעשינו ויביעו בעיצוב את כל מה שסוכם במהלך השיחה. כמובן, חשוב לציין, שאנו מפעילים שיקול דעת, ובמידה ואתם לקוחותינו היקרים, מעלים אופציות שעשויות להיראות בעינינו לא מקצועיות או שחלילה לא יחמיאו לכם, נדאג להציף מולכם את הבעייתיות, על מנת שתקבלו לוגו מקצועי. זאת הסיבה שבחרתם בנו אחרי הכל (: 

איך אתם מקבלים את הלוגו? 

את הלוגואים תקבלו תחילה במצגת יפה שבה יוצג כל אחד משלושת הלוגואים שעיצבנו בנפרד, ושקף אחרון בו תוכלו להתרשם יחד מכל הלוגואים ולהחליט מה מוצא חן בעיניכם יותר. 

מהרגע שבחרתם סופית את הלוגו שלכם, נבצע סגירה של הלוגו ותקבלו את הלוגו במספר פורמטים שונים, ביניהם – JPEG, AI, PNJ ועוד. חשוב לנו לשלוח לכם את הלוגו במספר פורמטים, על מנת שתוכלו להשתמש בו לכל צורך בהמשך מבלי להיות מוגבלים, כך שהכל יהיה כבר מוכן עבורכם. 

אז עכשיו כשהכל ברור ומובן, למה אנחנו מחכים? בואו ניצור לכם לוגו!

זכויות יוצרים בעיצוב הלוגואים למאירית טביב וטייפר בלבד.