מיתוג ועיצוב גרפי

מה יותר מרגש ונוצץ בעסק מאשר העיצוב הגרפי שלכם?? בתכלס אין. כל אלו מאיתנו שעברו תהליך מיתוג בעבר, או אלו שנמצאים ממש שלב לפני, יודעים שישנה התרגשות ענקית לפני שלעסק שלכם יש ממש "פנים". מיתוג בא לידי ביטוי באמצעות יצירת שפה גרפית שמאפיינת את העסק שלכם וכוללת בדרך כלל עיצוב לוגו, עיצוב ניירת משרדית, עיצוב קאבר ופרופיל לפייסבוק ועוד.  

מיתוג שיאיר לכם את העסק

לא כל עיצוב גרפי או תהליך מיתוג בהכרח יהיה כזה "שמחמיא" לעסק שלכם. תהליך מיתוג הוא תהליך מורכב, שמלווה בשיחת איפיון יסודית, הבנה מעמיקה אודות הענף אליו שייך העסק שלכם, הבנה מלאה מי אתם, מה חשוב להדגיש בשירות שלכם, אילו צבעים אתם, האם אתם עסק קליל או רציני, ועוד פרמטרים נוספים וחשובים. 

עיצוב נכון יהיה כזה אשר ישרת נאמנה את רצונותיכם והפוטנציאל שלכם, וכמובן, כזה אשר ימשוך את הלקוחות שלכם ויעורר בהם עניין על פני האופציות האחרות שיהיו מסביבם. 

העטיפה כן קובעת!

במקרה של מיתוג ועיצוב גרפי, כן מסתכלים בקנקן לפני ששותים את מה שבתוכו. נראות העסק שלכם מבחינה ויזואלית וגרפית קריטית מאד. לקוחות פוטנציאליים שיראו עיצוב שנראה מיושן, יסיקו שהעסק שלכם ארכאי (ולאו דווקא במובן הטוב), כמו כן עיצוב משוגע מידי לעסק מאד רציני, יתקבל בצורה מאד מוזרה על הצד שני וייתכן שיחששו לעבוד איתכם. 

למעשה, חשוב לעבוד עם מקצוענים בכל הנוגע לעיצוב המותג שלכם.  אצלנו בטייפר, את כל תהליכי המיתוג מלווים מנהלי קריאייטיב ומאפיינים מלבד המעצבים אשר מנצחים על הביצוע הסופי. 

בידול הוא שם המשחק אצלנו, ואנחנו לא רוצים שתראו כמו כולם, גם כי זה ממש משעמם, וגם כי יצירתיות היא אבן היסוד שבנתה אותנו למקום שבו אנו נמצאים היום. 

תציצו על מה אנחנו מדברים כבר עכשיו 👇

זכויות יוצרים בעיצוב הלוגואים למאירית טביב וטייפר בלבד.